قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 

سایت بین طب تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حقوق مصرف کنندگان می­باشد. خرید، مطالعه آموزشی یا دریافت خدمات دیگر سایت بین طب توسط کاربر، به منزله اطلاع و  پذریش تمامی قوانین و مقررات درج شده در این صفحه می­باشد. لذا مطالعه تمامی قوانین و مقررات سایت قبل از خرید از سوی کاربر الزامی می­باشد.

سفارش کالا

 

فروشگاه اینترنتی بین طب، سفارشات کاربران را آنلاین دریافت کرده و بعد از انجام مراحل سفارش و پرداخت وجه به صورت آنلاین محصول مورد نظر شما رابرای شما توسط پست ارسال می نماید.

 

پرداخت وجه سفارشات

 

پرداخت وجه فاکتور های سفارشات از طریق درگاه اینترنتی توسط تمامی کارت های عضو شتاب به صورت آنلاین صورت می پذیرد.

 

ارسال کالا

 

بعد از ثبت سفارش توسط کاربر و پرداخت وجه فاکتور سفارشات “فروشگاه اینترنتی بین طب” اقدام به انجام مراحل سفارش ، آماده سازی محصول و ارسال مرسوله به آدرس ثبت شده توسط کاربر می نماید. روش های ارسال کالا یا از طریق پست پیشتاز (تحویل از ۱ الی ۳ روز کاری) یا از طریق پست سفارشی ( تحویل از ۳ الی ۷ روز کاری) می باشد. هزینه هر یک از طریق ارسال در فاکتور خرید به صورت سیستمی محاسبه و نمایش داده می شود.

 

عودت کالا

 

در صورت عدم انطباق محصول سفارش داده شده، محصول دریافتی یا پایان یافتن تاریخ انقضاء محصول “بین طب” ملزوم به تعوض کالا بدون دریافت هزینه اضافی از مصرف کننده می باشد. لازم به ذکر است به جهت ارتباط محصولات عرضه شده توسط “فروشگاه اینترنتی بین طب “با بهداشت و سلامت، از عودت محصولات پس از تحویل گرفته شدن معذوریم. در صورت آسیب دیدن مرسوله در عین حمل و نقل “بین طب” به عدم تحویل مرسوله توسط مصرف کننده، پیگیر و پاسخگو خواهد بود.

 

ارائه مطالب آموزشی/ ارائه دهنده محصولات طب سنتی

درمان ارزان برای همه/ طبیب خود شوید

طب سنتی ایرانیان

این سایت جهت ارائه مطالب آموزنده برای مخاطب طب سنتی دایر شده است. در کنار آن مفتخر به ارائه خدمات فروش در قالب مختلف دسته بندی محصولات می باشیم.

آمار سایت

  • ۰
  • ۰
  • ۴
  • ۱۷۴
  • ۳۲۴
  • ۱,۹۰۱
  • ۱,۹۰۱